محل تبلیغات شما

رپورتاژ آگهی: حق تقدم با فرش ایرانی است.

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
اخبار
فروشگاه اینترنتی فرشچی - فرش ایرانی

آیا در جهان امروز کسی در ارزش موارد زیر تردیدی دارد؟

“ساعت های سوییسی، نوشیدنی های فرانسوی، خودرو های آلمانی، محصولات الکترونیکی ژاپنی، لباس های ایتالیایی و فرش ایرانی.”

زمانی که یک برند با ویژگی های خاص کشور خود هماهنگ می شود، آن برند امکان دستیابی به یک برند جهانی را داراست. اتفاقی که در تمامی برند های اشاره شده باعث شده تا نام آنها همیشه بر سر زبان ها باشد. اما مسئله در مورد برند فرش ایرانی در این سالها به گونه ی دیگری رقم خورده است . تحریم های بین المللی و تولیدات دیگر کشور ها از یک سو و عدم برند سازی با معیار های بین المللی از سوی دیگر باعث گردیده فرش ایرانی جایگاه خود را در بازار های جهانی از دست رفته بیند. اما در این دوران وظیفه ی همه ی ایرانیان این است تا بار دیگر برند فرش ایرانی را که ارزش آن در ذهن جهانیان مترادف با کیفیت، تنوع و زیبایی است را به دوران اوج بازگردانند. از این رو گروه فرشچی می خواهد با استفاده از تکنولوژی های مدرن بازاریابی دیجیتال، جایگاه برند فرش ایرانی را بهبود بخشیده تا فرش ایرانی دوباره در میان ارزشمندترین برند های دنیا قرار گیرد.

فرش ماشینی، فرشچی

فروشگاه اینترنتی فرش آقای فرشچی (MrFarshchi.com)

قالیبافی در ایران پیش از اینکه یک فرهنگ باشد، یک سنت است که در قالب میراث فرهنگی از نسلی یه نسل بعد انتقال یافته است.
خانواده هایی که روزگاری علاوه بر بافت فرش ایرانی به تجارت آن نیز اشتغال داشته اند، اکنون نیز این هنر قومی و ملی را به صورت یک
هنر- صنعت اصیل ایرانی حفظ کرده اند و به دنیا عرضه می دارند.

خانواده فرشچی با نزدیک به ۸۰ سال پشتوانه، یک از همین خانواده های قدیمی در تجارت فرش ایرانی است. هر چند در گذشته در حوزه تجارت فرش دستبافت به فعالیت مشغول بوده، اما در دنیای تجارت امروز، نیاز بازار و سلیقه  خریدار مهم است. از همین رو خانواده فرشچی به سایر حوزه های فرش از جمله فرش ماشینی نیز ورود پیدا کرده تا فرش هایی مطابق سلایق مختلف عرضه نماید.

با توجه به توسعه اینترنت در سال های اخیر، خانواده فرشچی تصمیم گرفت در حوزه تجارت آنلاین فرش گام بردارد، لذا در دو سال گذشته با همکاری دانشگاه به عنوان بدنه علمی این تجارت و همراهی هزاران مشتری در ارائه نظرات کاربردی و ساعت ها مطالعه جهت چگونگی نمایش بهتر فرشها به راهکار کاملا اختصاصی دست یافت. از آنجایی که قالی و قالیبافی هنری کاربردی است و این به معنی آن است که بعد هنری قالی به اندازه کاربرد آن اهمیت دارد، تلاش شد تا نمایش فرش ها کاملا اختصاصی و بصورت حرفه ای ارائه گردد، بر همین اساس با سرمایه گذاری بر روی پروسه عکاسی و ایجاد آتلیه اختصاصی فرش برای  نخستین بار در ایران و همچنین تولید محتوای تخصصی فرش، سعی گردیده تا تصاویر و اطلاعات فرش ها به بهترین شکل به مشتری ارائه گردند. در این میان توجه خانواده فرشچی به وجوه مختلف هنر – صنعت فرش ایران به گونه ای است که طیف متعدد و متنوع سلایق را شامل می شود. از ارائه فرش های درجه یک ماشینی تا فرش های ویژه خاص پسنده ها، فرش های مدرن برای سلیقه های جدید و ارائه فرش های دستبافت معمول و رایج مناطق مختلف ایران، همه را می توان در مجموعه اینترنتی فرش ایرانی آقای فرشچی به صورت اختصاصی مشاهده، بررسی و انتخاب کرد.

آقای فرشچی می خواهد در آینده ای نزدیک مرجعی باشد برای عرضه مستقیم فرش ایرانی از میان معتبرترین برند ها و اساتید بافنده فرش ایران، تا بتواند برند فرش ایرانی را در نقاط مختلف دنیا عرضه نماید تا علاقمندان و خریداران بتوانند از همه جای دنیا، لذت خرید فرش ایرانی را در فضایی امن، جذاب و منحصر به فرد تجربه کنند.

آغاز فروش فرش های ماشینی در فروشگاه اینترنتی آقای فرشچی

هر ايراني براي تکميل زيبايي خانه خود يک جز مهم را در نظر دارد و آن فرشي است که براي انتخاب آن بايد، دقت بسيار در طرح و رنگ داشت. نقوش زيباي فرش هاي ماشینی سنتی و مدرن به همراه گل هاي زيبايي که در بافت فرش استفاده مي شود، زيبايي قابل توجهي به اين فرش ها مي دهد. فرش هاي فروشگاه فرشچي از با کيفيت ترين فرش ها مي باشند که طرح و رنگ هاي آنها الهام گرفته از فرش هاي اصيل ايراني مي باشند. به همين دليل اين فرش در بالاترين کيفيت در ميان همتايان خود مي درخشد. کيفيت بالاي مواد اوليه باعث شده تا اين فرش درخشش بي نظيري داشته باشد تا کيفيت و کميت هر دو در يک محصول موجود باشد. تار و پود اين فرش ها از اکریلیک هیت ست بوده تا مقاومت و ماندگاري بيشتري به فرش بدهد. اين فرش ها همچون فرش هاي ديگر داراي دو خواب مي باشد که حتي با تغيير زاويه ديد که با تغيير خواب فرش همراه است، چيزي از درخشندگي آن کم نمي شود و اين يک امر اساسي در خريد فرش مي باشد که با تغيير زاويه ديد و خواب فرش، طرح فرش نبايد کدر شود که در غير اين صورت جنس فرش نامرغوب است. در اين فرش علاوه بر نشيمن عالي، ريشه هاي فرش نيز بر روي گوشت فرش دوخته شده است که در صورت کشيده شدن و آسيب ديدن ريشه، گوشت فرش آسيب نمي بيند. قابليت شستشو ساده و حمل و نقل آسان و عدم پرز دهي از مزاياي ديگر اين فرش به حساب مي آيد. تکنولوژي بکار رفته در بافت اين فرش باعث شده تا يک فرش ظريف و متراکم در اختيار مصرف کننده قرار بگيرد. فرش های موجود فروشگاه اینترنتی فرش آقای فرشچی، تلفیقی از هنر و اصالت فرش ایرانی شامل بهترین طرح های تولید کننده های مطرح فرش ایرانی و در انواع فرش های ماشینی با طرح های سنتی و کلاسیک ۷۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه و همچنین فرش های مدرن و فانتزی در وبسایت آقای فرشچی ارائه می شوند. در این گروه صد ها فرش ماشینی با طرح های مختلف و با نمایش کاملا اختصاصی و با مناسب ترین قیمت و با ارائه اطلاعات مفید، کاربردی و تخصصی در آدرس www.mrfarshchi.com  قابل مشاهده و خرید می باشد.

فرش ماشینی سنتی فروشگاه آنلاین فرشچی

فرش ماشینی مدرن فروشگاه فرشچی

نمایش اختصاصی فرش های (اختصاصی فروشگاه اینترنتی فرشچی)

در تمامی قسمت های فروشگاه اینترنتی فرش آقای فرشچی، از نظرات خریداران فرش استفاده شده است. یکی از این قسمت ها، قسمت نمایش فرش می باشد که یک نحوه جدید در ارائه و نمایش کالا می باشد. از آنجایی که فرش با دیگر کالا ها متفاوت بوده و نمایش آن نیازمند مهارت های خاص فروش در دنیای وب می باشد، سعی بر آن شده تا فرش ها به بهترین شکل و به گونه ای متمایز از دیگر کالا های دیگر فروشگاه های اینترنتی در معرض نمایش قرار گیرد.

تمامی فرش ها به صورت کاملا حرفه ای و در آتلیه اختصاصی فروشگاه فرش آقای فرشچی، مفرش شده و سپس از آنها عکس برداری می شود تا طرح فرش ها به بهترین شکل در معرض دید خریداران قرار گیرند تا هنگام کلیک، فرش ها با بزرگنمایی بیشتر و بدون افت کیفیت نمایش داده شوند، گویی خریدارن محترم فرش، دقیقا روبروی فرش قرار گرفته اند. بدلیل اینکه عکس برداری از فرش ها به صورت مفرش می باشد نه به صورت آویزان، طرح و رنگ فرش ها در حالت واقعی عکس برداری می شود زیرا رنگ فرشی که آویزان است تا فرشی که مفرش شده است متفاوت می باشد. همچنین تصاویر بیشتری از فرش ها در سمت چپ و اطلاعات مهم و اساسی فرش شامل نام طرح، کد، تراکم، شانه، قیمت و غیره در سمت راست می باشند و در کل می توان گفت طراحی به گونه ای می باشد تا فرش در نقطه تمرکز تصویر قرار گیرد که همین استاندارد جدیدی در ارائه کالا در دنیای وب می باشد.

فرش های مدرن و سنتی فروشگه فرشچی

خدمات فروشگاه اینترنتی فرش آقای فرشچی

خرید اینترنتی فرش ها، تقسیم بندی مناسب فرش ها، نمایش عالی و اختصاصی فرش ها، تخفیف های شگفت انگیز، ارسال سریع، ۸ روز ضمانت کاری، راه اندازی فروشگاه اینترنتی فرش با یک وبسایت که امکانات فنی کامل و کاربر پسند برای برای سادگی استفاده توسط مشتریان دارد، گونه های ارسال مختلف در خرید اینترنتی فرش ها برای انتخاب توسط مشتریان، خرید تلفنی محصولات و مشاوران ویژه در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور توسط این فروشگاه اینترنتی ارائه خواهد شد، نشان دهنده ی رویکردی جدید در این فروشگاه اینترنتی می باشد.

در حال حاضر فروشگاه اینترنتی آقای فرشچی دارای تیم های تخصصی در حوزه های فروش آنلاین، تامین فرش، برنامه نویسی، آتلیه اختصاصی جهت عکاسی حرفه ای از فرش ها، تیم عکاسی و ارسال فرش ها بوده که در کلیه ساعات کاری خود پاسخگوی مشتریان گرامی می باشند. جهت رسیدگی به کلیه ی امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات خرید اینترنتی فرش، پاسخ به سوالات، مشاوره، در مورد خرید و فروش اینترنتی فرش و دریافت نظرات و پیشنهادات، انواع راه های ارتباطی از جمله خط های تلفن، ایمیل، پیامک، موبایل و پشتیبانی آنلاین برای خرید آنلاین فرش در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه اصلی سایت یا صفحه تماس با ما قابل دسترسی است.

ماه شگفت انگیز و چهارشنبه شگفت انگیز

هر ماه در ماه شگفت انگیز فرشچی در فروشگاه اینترنتی فرش آقای فرشچی یک پکیج ویژه فرش داریم که خریداران محترم می توانند یک طرح فرش با اندازه های ۱۲،۹،۶،۴ متری و دایره را با قیمتی بسیار مناسب تر از دیگر محصولات سایت خریداری کنند.

علاوه بر آن هر چهارشنبه در فروشگاه آقای فرشچی یک جشنواره فروش شگفت انگیز وجود دارد که برخی از فرش های خاص با قیمتی استثنایی به خریداران محترم پیشنهاد می شود تا خریداران بتوانند فرش دلخواه خود را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنند. این جشنواره از نخستین ساعات روز چهارشنبه آغاز می شود و تا آخرین ساعات روز جمعه و به مدت ۴۸ ساعت ادامه دارد. پس اگر در جستجوی فرشی خاص با جنس مناسب و قیمت استثنایی هستید وبسیات MrFarshchi.com می تواند یکی از بهترین گزینه های شما باشد.

محل تبلیغات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *