محل تبلیغات شما

آغاز فروش فرش های ماشینی در فروشگاه اینترنتی آقای فرشچی

لطفاورود یا ثبت نام پست ها را دوست دارم
اخبار

با توجه به توسعه ی روز افزون اینترنت، روش های خرید به کلی دگرگون شده است و جامعه هر روز تمایل بیشتری به خرید اینترنتی پیدا می کند و این موضوع دارای برتری های بسیاری می باشد. امروزه با توجه به شکل گرفتن انواع فروشگاه های اینترنتی در زمینه های مختلف، ما بر آن شدیم تا نخستین فروشگاه اینترنتی تخصصی فرش را با هدف ارائه فرش های زیبا و با کیفیت و براساس سلیقه ی مشتری راه اندازی کنیم. فروشگاه اینترنتی فرش آقای فرشچی حاصل تلفیقی از تجربیات گذشته آقای فرشچی در بازار فرش می باشد. تجربیاتی شامل جستجوی خریداران برای یافتن فرش دلخواه در تمام فروشگاه های شهر، صرف زمان و هزینه بسیار، عدم تنوع طرح ها، قیمت های بالا و متفاوت و همچنین جنس های نامرغوب ما را بر آن داشت تا تفکر جدیدی در مقابل با این مشکلات ارائه دهیم. فکر اولیه راه اندازی محیطی مناسب برای خرید آنلاین فرش به سال ها پیش باز می گردد. به دلیل خاص بودن این محصول و با توجه به بازار سنتی، لازم بود تا مطالعات کارشناسی دقیقی در مورد خرید اینترنتی فرش و همچنین تحلیل بازار فروش اینترنتی این محصول انجام گیرد. در نهایت و پس از دو سال مطالعات کارشناسی به همراه تیم دانشگاهی، نظرسنجی از خریداران گرامی فرش و همچنین بررسی های دقیق در مورد نحوه ی ارائه تصاویر و محتوای فرش ها در اینترنت، فروشگاه اینترنتی فرش آقای فرشچی تاسیس گردید. شایان ذکر است نام این فروشگاه نیز براساس نظر خریداران انتخاب شده است. در بازار فرش به افراد با سابقه در حوزه ی فرش لقب ” فرشچی ” یا ” قالی فروش ” می دهند که با توجه به سابقه ۸۰ ساله حضور خانواده فرشچی در بازار فرش و براساس نظر خریداران گرامی در نهایت نام “آقای فرشچی” برای فروشگاه برگزیده شد.
فروشگاه اینترنتی فرش آقای فرشچی، نخستین سایت تخصصی فرش در ایران است که کاملا براساس نظر خریداران فرش، راه اندازی شده است و برای اینکار با بیش از ۱۰۰۰ خریدار فرش مستقیما گفتگو شده است. نمایش جدید ترین فرش ها بصورت اختصاصی، مشاهده، مقایسه و بررسی فرش ها از مزیت های این فروشگاه آنلاین می باشد. همچنین کارشناسان ما آماده هستند تا در تمام مراحل از انتخاب فرش تا خرید با مشاوره تخصصی، شما را در خرید فرش دلخواه خود یاری کنند.
آقای فرشچی جلب رضایت حداکثری خریداران را نه شعار خود بلکه باور و اعتماد قلبی خود می داند. بدین منظور تمامی مراحل تاسیس این فروشگاه اینترنتی از تحقیقات و مطالعات بازار تا انتخاب محصولات با نظر خریداران گرامی انجام گرفته است و تمامی کارکنان، تنها با هدف ارائه خدماتی با کیفیت مطلوب در تلاش اند تا همه ی مشتریان از تمامی مراحل خرید اینترنتی خود از لحظه ی ورود به سایت تا رسیدن سفارش به درب منزل راضی باشند. زیرا ما باور داریم که موفقیت ما تنها در سایه رضایتمندی خریداران حاصل می شود.

فروشگاه اینترنتی آقای فرشچی، با ارائه فرش های معتبر ایرانی با قیمت های متنوع، سعی در تامین خواسته های تمامی اقشار جامعه و گروه های گوناگون سنی، شغلی، درآمدی و پوشش سلایق همه مصرف کنندگان دارد. ارائه قیمت های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب فرش ها و خدمات پس از فروش از اولویت های اصلی این مجموعه می باشد.
فروشگاه اینترنتی آقای فرشچی، امکان ارسال فرش ها در کمترین زمان ممکن را دارد و تمامی خدمات بسته بندی، ارسال سفارشات  و امکان پرداخت به صورت آنلاین و با استفاده از کارت های عضو شتاب نیز فراهم گردیده است.

بهترین فرش های ایرانی از برترین تولید کنندگان فرش ماشینی از تاریخ ۹۶/۲/۴ در فروشگاه اینترنتی فرش آقای فرشچی، برای خرید عرضه گردیدند.

محل تبلیغات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *